Sushi Bistro & caffé Kbely

OBĚDOVÉ MENU

Sushi menu
Futomaki s krabí tyčinkou, Philladelphia sýrem, polévka Miso, domácí limonáda.

cena: 180 Kč
Obědové sushi menu
(dle aktuální nabídky)
Po - Pá11:30 – 14:30

Obědové menu nerozvážíme,
je k dispozici pouze v Bistru.

Denní nabídka menu

Oběd

Každý den k nám můžete zaskočit na sushi nebo saláty. Pokud dáváte přednost teplému a sytějšímu jídlu, jistě Vás potěší naše Pinsa Romana (obdoba pizzy). Po obědě ke kafi přijde k chuti něco sladkého. Sladké pečivo nebo dezerty.

oběd

Večerní posezení

K dobrému vínu vždy něco k zakousnutí. Přijďte ochutnat vína. Vybíráme pro Vás ta nejlepší vína od předních vinařů z ČR i zahraničí. Preferujeme vína, která umí podtrhnout chuť a charakter dané odrůdy. K vínu rádi nabídneme sushi nebo něco malého k zakousnutí.

večerní posezení u vína

NOVINKA! Piknik v parku

Užijte si piknik v parku. Máme pro vás ZDARMA k zapůjčení piknikový koš a piknikovou deku. Koš má termoizolaci a tak vaše sushi nebo víno v něm zůstanou chráněny před vyššími teplotami.

Vratná záloha 500,-

piknikový koš

Naše nápojové speciality

Caffé Milani

MILANI caffe ... touha po dokonalosti ...
Značka určená pro nejnáročnější milovníky kávy. Má více než 75 let zkušeností v pražení a přípravě kávy. Vyrobená je z nejkvalitnějších zrn kávy Arabica a Robusta. Káva má hustou krému a velmi příjemné aroma. Vyznačuje se vyváženou jemně nasládlou chutí s mírnou aciditou. Nádech po čokoládě a oříšcích navodí sametový pocit v ústech.
V roce 2012 a 2014 zvítězila v nejprestižnější kávové soutěži INTERNATIONAL COFFEE TASTING, v kategorii italská espresso káva.

Red Espresso

Není to káva, ale 100% speciálně namletý čaj rooibos. Má skvělou intenzivní chuť.
Obsahuje 5x více antioxidantů než zelený čaj a tím skvěle pročišťuje organismus.
Díky vysokému obsahu vitaminu C, zdroji železa, sodíku a draslíku, je skvělý pro náš imunitní systém. Doporučuje se také po tréninku pro sportovce, coby kvalitní regenerace.
Vzhledem k tomu, že neobsahuje kofein a thein, je vhodné pro děti i těhotné a kojící ženy.

Matcha Tea

Matcha Tea je 100% zelený čaj z Japonska. Sušená dužina nejmladších lístků čajovníku je rozemletá na jemný prášek bez barviv a konzervačních látek. Je 10x silnější než běžný zelený čaj, a to hlavně proto, že když pijeme matcha, pijeme celý list čajovníku nadrcený na extra jemný prášek. V čaji matcha najdeme vitamíny A, C, E, a jako v jediném čaji také zhruba 30 % vlákniny. Je až po okraj plný očistných antioxidantů, stavebních kamenů tělesných buněk (aminokyselin) a čajového kofeinu, který nás nabíjí energií na 3-6 hodin. Látka L-theanin nám pomáhá soustředit se, zklidňuje mysl, podporuje paměť a vyplavuje hormony štěstí – dopamin a serotonin.